Odżywianie Wiadomości branżowe

Mama wraca do formy

Szybki powrót do formy i figury sprzed ciąży to marzenie wszystkich młodych mam. Obwisła skóra brzucha, rozstępy i dodatkowe kilogramy to te pociążowe pamiątki, o

Szybki powrót do formy i figury sprzed ciąży to marzenie wszystkich młodych mam. Obwisła skóra brzucha, rozstępy i dodatkowe kilogramy to te pociążowe pamiątki, o których kobiety chcą szybko, skutecznie i raz na zawsze zapomnieć. Czy jest na nie jakiś sposób?
Po porodzie
9 miesięcy ciąży to dla kobiecych brzuszków nie lada wyzwanie. Zwykle po 40. tygodniach ciąży skóra brzucha staje się mniej jędrna, pojawiają się rozstępy, a mięśnie po prostu słabną. Co tu dużo mówić ? w zdecydowanej większości przypadków brzuch młodej mamy potrzebuje pomocy. Co zrobić, aby szybko wrócić do sylwetki sprzed ciąży i znów poczuć się wyjątkowo? Sposobów jest kilka.
Jędrny brzuch po ciąży
Specjaliści nie pozostawiają złudzeń ? tylko aktywne, skumulowane, racjonalne działania pomogą młodej mamie szybko, zdrowo i bez ryzyka wrócić do formy i sylwetki sprzed ciąży. Odpowiednia, właściwie zbilansowana dieta, ruch oraz specjalne poprodowe pasy wyszczuplające ? oto klucz do sukcesu w walce z niedoskonałościami figury. Ich skuteczności nie sposób nie zauważyć.
Z myślą o świeżo upieczonych mamach
Poporodowy pas wyszczuplający Carriwell z bawełny organicznej ze sklepu www.babymama.pl to prawdziwie skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych pociążowych pamiątek i poprawę kondycji skóry brzucha. Poporodowy pas wyszczuplający Carriwell z bawełny organicznej umożliwia odzyskanie płaskiego brzuszka i w mig przywraca dawne kształty.

Sekret tkwi w szczegółach
Skuteczność poporodowego pasa wyszczuplający tkwi w szczegółach. Ten wyjątkowy produkt wykonany z miękkiej bawełny jest w pełni bezpieczny i całkowicie komfortowy także dla mam po cesarskim cięciu. Poporodowy pas wyszczuplający Carriwell z bawełny organicznej podtrzymuje plecy młodej mamy, wzmacnia mięśnie przepony, redukuje rozstępy, ujędrnia rozciągniętą skórę, a także wspomaga prawidłową postawę podczas pozycji stojącej oraz siedzącej. a w szczególności podczas karmienia piersią. Jest niezastąpiony w każdej sytuacji.
Potwierdzone przez mamy
Skuteczność pasa kobiety zauważają natychmiast. Już samo nałożenie pasa sprawia, że widocznie zmniejsza się rozmiar pociążowego brzuszka, poprzez co wzrasta samoocena i zadowolenie z siebie. Noszony regularnie, wzmocni rozciągnięte powłoki brzuszka, zapewniając zdrowie, komfort, bezpieczeństwo i świetną figurę.
Więcej informacji mamy znajda na stronie: www.babymama.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy