LIFESTYLE Uroda

MY COACH! Elancyl motywuje do aktywnego trybu życia

Pierwszy dermokosmetyk antycellulitowy, który zwiększa efekty codziennej

Data publikacji: 2020-04-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: MY COACH! Elancyl motywuje do aktywnego trybu życia
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Pierwszy dermokosmetyk antycellulitowy, który zwiększa efekty codziennej aktywności.

MY COACH! Elancyl motywuje do aktywnego trybu życia LIFESTYLE, Uroda - Pierwszy dermokosmetyk antycellulitowy, który zwiększa efekty codziennej aktywności.

MY COACH ELANCYL – pierwszy dermokosmetyk inspirowany metabolizmem sportowców, czterokrotnie zwiększa efekty codziennej aktywności pomagając zachować piękną figurę! To  89%  składników naturalnego pochodzenia.  Mikroalga Tisochrysis Lutea, kofeina i ekstrakt z bluszczu intensywnie stymulują proces spalania kwasów tłuszczowych, blokują ich syntezę oraz  przyspieszają drenaż – odpływ limfy z tkanki tłuszczowej. Skutecznie wygładza nierówności, działa ujędrniająco i antycellulitowo, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Lekka konsystencja żelu-kremu o odświeżającej nucie zapachowej natychmiast się wchłania nie pozostawiając filmu na powierzchni skóry. Wystarczy aplikacja raz dziennie, najlepiej w trakcie zalecanego minutowego masażu, składniki aktywne uwalniają się długotrwale.

Pochodząca z wulkanicznych Wysp Kanaryjskich Mikroalga Tisochrysis Lutea aktywuje aktywne u sportowców beżowe adipocyty, dzięki czemu nawet tak zwyczajne czynności jak taniec, wchodzenie po schodach czy spacer są aż 4 razy bardziej skuteczne w wyszczuplaniu sylwetki.

MY COACH! Elancyl motywuje do aktywnego trybu życia.

·        4 x zwiększa efekty codziennej aktywności,

·        udowodnione klinicznie efekty antycellulitowe i wysmuklające sylwetkę,

·        skutecznie wygładza nierówności już po 7 dniach.

36 spersonalizowanych opakowań pozwala każdej kobiecie wybrać swoją „motywującą mantrę”. 

Jest również dostępna aplikacja na telefon Slim Coach, która pozwoli na indywidualne dopasowanie ćwiczenia. Aplikacja ta zawiera też przepisy i porady żywieniowe. MY COACH! Elancyl do kupienia w aptece i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
MY COACH! Elancyl motywuje do aktywnego trybu życia LIFESTYLE, Uroda - Pierwszy dermokosmetyk antycellulitowy, który zwiększa efekty codziennej aktywności.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy