Ciąża i poród Wiadomości branżowe

Sposób na kolkę z Kidy.pl

Zmiana butelki i sposobu żywienia to najlepszy sposób na kolkę polecany przez mamy niemowląt z zespołu sklepu Kidy.pl. Wszystko po to, aby wykluczyć maksymalną liczbę potencjalnych powodów wywołujących kolki.- ?Kompleksowa metoda na

Zmiana butelki i sposobu żywienia to najlepszy sposób na kolkę polecany przez mamy niemowląt z zespołu sklepu Kidy.pl. Wszystko po to, aby wykluczyć maksymalną liczbę potencjalnych powodów wywołujących kolki.

– ?Kompleksowa metoda na ograniczenie objawów kolki niemowlęcej w pierwszych miesiącach życia dziecka to butelka antykolkowa Dr Brown’s oraz mieszanka specjalnego przeznaczenia ?mleko” na kolkę –  Humana AntiColic” ? mówi Aneta Domka-Hołub z Kidy.pl. ? Te dwa produkty cieszą się zaufaniem naszych klientów i są przez nich bardzo często wybierane.”

Humana AntiColic ? na kolkę, wzdęcia i zaparcia

Dobre rezultaty w ograniczeniu kolki daje Humana AntiColic. To mieszanka specjalnego przeznaczenia do żywienia niemowląt, która jest pełnowartościowym pokarmem i może być podawana już od urodzenia. Tak więc może z powodzeniem zastąpić dotychczas podawane mleko.

Humana AntiColic, w przeciwieństwie do kropel na kolkę, przeciwdziała aż trzem różnym mechanizmom, mogącym powodować kolki. Ogranicza zaparcia, wzdęcia i formowanie twardych stolców. Jest to możliwe dzięki specjalnej strukturze lipidów, zawartości rozdrobnionego białka, które jest łatwiej strawne niż białko w tradycyjnych mlekach modyfikowanych oraz zmniejszonej zawartości laktozy.

Butelka Dr Brown’s ? najlepsza na kolkę

Jeśli chodzi o wybór butelki do karmienia, najlepszą z nich, polecaną przez doradczynie mam z Witaj Ludziku, jest butelka antykolkowa Dr Brown’s. Posiada ona system odpowietrzający, który usuwa jedną z częstych przyczyn kolki – eliminuje pęcherzyki powietrza połykane przez niemowlę w pokarmie. Pomaga to zmniejszyć także czkawkę i gazy. Butelki Dr Brown’s zdobyły zaufanie mam, gdyż sprawiają, że objawy kolki ustępują już u 5 tygodniowego niemowlęcia, a nie, jak to zwykle bywa, po ukończeniu trzeciego miesiąca życia.

Wszystkie wymienione antykolkowe produkty dla niemowląt dostępne są w Kidy.pl

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld ? i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

A to już wiesz?  Streptococcus salivarius K12

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ? mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy