Zdrowie intymne

Zdrowie intymne Dla kobiet bez tabu

Polkaintymnie.pl to nowy portal stworzony przez kobiety dla kobiet. Zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat zdrowia intymnego, które będą przydatne przed pierwszą wizytą u ginekologa, w czasie planowania ciąży a także dla pań w okresie menopauzy.

Polkaintymnie.pl podzielona jest na dwa duże działy tematyczne poświęcone intymnym problemom kobiet – Zdrowie intymne, oraz ciąży i macierzyństwu – W oczekiwaniu.

Pierwsza część serwisu ma za zadanie mówić wprost o problemach, które dotykają blisko 90 procent pań w wieku od 15 do 55 lat, takich jak infekcje pochwy lub zakażenia układu moczowego. W drugim dziale czytelniczki znajdą niezbędne informacje dotyczące planowania i przebiegu ciąży, macierzyństwa i metod leczenia bezpłodności.

We współpracy z autorytetami medycznymi

Zadaniem serwisu jest zerwanie z tabu otaczającym kobiecą intymność i przekazywanie informacji w bezpośredni i przyjazny sposób. W zamieszczonych tu artykułach znalazły się informacje nie tylko o blaskach, ale i cieniach pierwszych dni macierzyństwa, o tym, jak radzić sobie z przyziemnymi dolegliwościami w ciąży, a także o fizjologii porodu. Teksty poświęcone zdrowiu intymnemu dostarczą informacji dotyczących funkcjonowania organizmu kobiety, mikroflory pochwy, antykoncepcji czy cyklu owulacyjnego. Wszystkie artykuły powstały we współpracy z autorytetami medycznymi.

Elektroniczne prezenty czekają

Portal polkaintymnie.pl to nie tylko kopalnia ciekawych tekstów, ale i odpowiedzi na indywidualne pytania. Za pośrednictwem strony można całkowicie anonimowo zasięgnąć porady eksperta ? ginekologa, urologa czy neonatologa, ustalić płodną fazę cyklu, a także termin porodu. To jednak nie wszystko. Dla czytelniczek serwisu przygotowano atrakcyjne, elektroniczne prezenty, np. kalendarz ciąży i poradnik dietetyczny dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią, który zawiera przepisy kulinarne i porady dietetyków. To prawdziwy przewodnik odpowiadający na najważniejsze pytania, jakie nurtują mamy w czasie ciąży. Można go bezpłatnie pobrać ze strony.

– Serwis polkaintymnie.pl stawia sobie za cel podniesienie świadomości kobiet ? szczególnie tych młodszych. ? Chcemy, żeby za naszym pośrednictwem dziewczyny miały dostęp do rzetelnej informacji i fachowej wiedzy medycznej ? mówi jedna z założycielek portalu, Agata Chodakowska. ? Zapraszamy do odwiedzenia strony i do budowania jej razem z nami. Jestem pewna, że każda z nas znajdzie tu coś dla siebie.

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ? mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią ? preparat PregnaPLUS, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO. Nowością w ofercie jest probiotyk nowej generacji – Trivagin.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.kidy.pl www.mosbito.pl www.bezpiecznywozek.pl , www.polkaintymnie.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy