Produkty

Świeże, niebanalne, ciekawe czyli kolekcja Leśni Przyjaciele

Żyrafy z Szafy zapraszają leśne zwierzęta do pokoju dziecka Czy boisz się niedźwiedzia? Możemy zaopiekować się sarenką? Czy lisek może zamieszkać w moim pokoju? Te

Żyrafy z Szafy zapraszają leśne zwierzęta do pokoju dziecka

Czy boisz się niedźwiedzia? Możemy zaopiekować się sarenką? Czy lisek może zamieszkać w moim pokoju? Te pytania nie koniecznie muszą powodować przerażenie w oczach rodziców dzieci marzących o zaopiekowaniu się dzikim zwierzątkiem.

W sklepie internetowym Żyrafy z Szafy pojawiły się leśne zwierzęta. Metrowy niedźwiedź, sarna, czy lis to niezwykle realistyczne naklejki firmy KEK Amsterdam z kolekcji ?Leśni Przyjaciele?. Powstały one jako kontrast do często przesłodzonych i odrealnionych wizerunków zwierząt skierowanych do dzieci. Świeże, niebanalne, ciekawe, a przy tym niewątpliwie posiadające walor edukacyjny, gdyż projektanci starali się odwzorować je w sposób zgodny z rzeczywistością. I dzięki temu mają swój urok!

Oprócz naklejek Firma KEK Amsterdam proponuje również zestawy fluorescencyjne, świecące w ciemnościach oraz kolekcje tapet, która charakteryzuje się współczesnym wzornictwem i holenderskim spojrzeniem na pokój dziecięcy!

miarka

miś

sarenka

sowa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy