Ciąża i poród Wiadomości branżowe

Przewodnik Humana na problemy wieku niemowlęcego

Cztery najczęstsze dolegliwości niemowlęce to kolka, biegunki, ulewanie i alergia na białko mleka krowiego. Poniżej praktyczny przewodnik Humana po unikalnych produktach łagodzących ich objawy.Mieszanki specjalistycznego przeznaczenia Humana

Cztery najczęstsze dolegliwości niemowlęce to kolka, biegunki, ulewanie i alergia na białko mleka krowiego. Poniżej praktyczny przewodnik Humana po unikalnych produktach łagodzących ich objawy.

Mieszanki specjalistycznego przeznaczenia Humana dostępne są w sprzedaży internetowej w e – sklepie Kidy.pl. Sklep gwarantuje szybką dostawę i stały dostęp do produktu.

Na kolkę – Humana AntiColic

Objawy kolki występują często i są bardzo uciążliwe. Można je złagodzić podając ?mleko na kolkę” – Humana AntiColic. Produkt zawiera opatentowaną strukturę lipidów, która prowadzi do formowania się miękkich kupek. Redukuje sprzyjające kolkom wzdęcia i zaparcia.

W czasie biegunki Humana HN z prebiotykiem

Humana HN to idealny posiłek podczas biegunki u niemowląt. Wspiera normalizację stolca, skraca czas trwania biegunki, bólów brzucha, a prebiotyk w niej zawarty, pomaga odbudować florę jelitową. Ma przyjemny, bananowy smak.

Na ulewanie ? Humana AR

Nadmierny refluks żołądkowo ? przełykowy to kolejny problem zdrowotny niemowląt. Humana AR (Anty Refluks) to preparat do żywienia niemowląt z podwyższoną tendencją do ulewania. Jest skuteczna, zawiera mączkę z ziaren chleba świętojańskiego zatrzymującą pokarm w żołądku.

Przy alergii na krowie mleko – Humana SL

Przy nietolerancji białek mleka krowiego lub nietolerancji laktozy, odpowiednim i smakującym dzieciom preparatem jest Humana SL. Mieszanka ta stworzona została na bazie wysokowartościowego białka sojowego, zapewnia pełnowartościową dietę.

?Na etapie wczesnego żywienia, niemowlęta często potrzebują specjalistycznej pomocy. Mieszanki specjalnego przeznaczenia Humana to dla rodziców wygoda i pewność, że zapewniają właściwie odżywianie, jednocześnie łagodząc uciążliwe dolegliwości.” ? mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Więcej informacji na stronie Humana.

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld ? i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ? mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl 

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy