Ciąża i poród Wiadomości branżowe

Inauguracja programu społecznego ?BARTEK i o to biega!?

Katarzyna Cichopek, Magdalena Steczkowska, Magdalena Górska, Olga Borys, Wojciech Majchrzak, Dorota Czaja, Aldona Orman oraz wiele innych osobistości wzięło udział w inauguracji ogólnopolskiej akcji społecznej „BARTEK i o to biega”, której celem jest promowanie aktywnego spędzania czasu z dzieckiem. Gwiazdy spotkały się w C.H. Wola Park w Warszawie i opowiadały o swoich sposobach na aktywne

Teaser

Katarzyna Cichopek, Magdalena Steczkowska, Magdalena Górska, Olga Borys, Wojciech Majchrzak, Dorota Czaja, Aldona Orman oraz wiele innych osobistości wzięło udział w inauguracji ogólnopolskiej akcji społecznej ?BARTEK i o to biega?, której celem jest promowanie aktywnego spędzania czasu z dzieckiem. Gwiazdy spotkały się w C.H. Wola Park w Warszawie i opowiadały o swoich sposobach na aktywne spędzanie czasu oraz wskazywały Fundacje i Domy Dziecka, do których organizator akcji ? firma BARTEK przekaże kilkaset par butów.
 
W imprezie inaugurującej akcję społeczną ?BARTEK i o to biega? udział wzięli m.in.: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Magdalena Steczkowska, Magdalena Górska, Olga Borys oraz Wojciech Majchrzak, Dorota Czaja, Aldona Orman, Artur Chamski, Martyna Kliszewska. Gwiazdy zaproponowały swoje sposoby na aktywność. Dominowały spacery i rezygnacja z samochodu na rzecz roweru. Pływanie i taniec to kolejne propozycje na ruch i dobrą zabawę, najbardziej nietypową okazała się siłownia.
 
?Brak ruchu to poważne zagrożenie dla prawidłowego rozwoju dziecka, dlatego cieszymy się, że gwiazdy wsparły nasz projekt i zachęcają rodziców oraz dzieci do wspólnej aktywności.? ? mówi Katarzyna Nowicka Manager ds. Zarządzania Marką BARTEK.
 
W trakcie imprezy znane osoby wskazały również Fundacje i Domy Dziecka, do których firma BARTEK przekaże swoje buty. Wśród wytypowanych fundacji znalazły się m.in. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce oraz Fundacja Dziecięca Fantazja.
 
Wyjątkową atrakcją spotkania był występ hiphopowej Formacji SHADOW z Akademii Tańca Marcina Hakiela. Młodzi tancerze zaprezentowali się w butach BARTEK z najnowszej kolekcji na sezon wiosna-lato 2013 ? z linii BE FLUO. Buty z linii BE FLUO to Hit sezonu. Sprężystość i elastyczność zostały przetestowane i są ?cool i trendy? ? jak twierdzą tancerze z Formacji SHADOW. 


O akcji:

?BARTEK i o to biega? to program realizowany przez firmę BARTEK S.A., którego celem jest zachęcanie rodziców i dzieci do spędzania czasu wspólnie, w sposób aktywny. Ruch jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na prawidłowy rozwój. Dbanie o zdrowie i prawidłowy rozwój dzieci to idea, do której BARTEK przywiązuje ogromną wagę.
 
O firmie:
BARTEK od 20 lat specjalizuje się w produkcji obuwia dla dzieci w wieku od 1 do 10 lat. Dotychczas wyprodukowała już 10 mln par butów. Misją firmy jest uśmiech, zdrowie i komfort małych klientów. BARTEK jest autorem pierwszego w Polsce profilaktycznego programu pod nazwą Akademia Zdrowej Stopy BARTEK. 

A to już wiesz?  Oko w oko z dinozaurem

Buty BARTEK tworzone są w zgodzie z wymogami anatomicznymi stopy dzieci  z naturalnych materiałów, zawsze w ciekawej stylistyce i kolorach. Buty posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Firma BARTEK udziela 2 lata odpowiedzialności za produkt.

< 237902" >

Źródło BARTEK. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy