Produkty dla dzieci

Każda pora roku jest tak na podróżowanie. W czasie wycieczek maluchy nabywają wiele cennych doświadczeń, zdobywają kolejne umiejętności, świetnie się bawią, stają się niezależne i samodzielne

Jedziemy na wycieczkę Każda pora roku jest dobra na podróżowanie. W czasie wycieczek maluchy nabywają wiele cennych doświadczeń, zdobywają nowe umiejętności, świetnie się bawią, stają

Jedziemy na wycieczkę

Każda pora roku jest dobra na podróżowanie. W czasie wycieczek maluchy nabywają wiele cennych doświadczeń, zdobywają nowe umiejętności, świetnie się bawią, stają się niezależne i samodzielne. Nic zatem dziwnego, że dzieciaki tak kochają podróże i każdą z nich traktują jak życiową przygodę.

Podróże kształcą

To z nas- dorosłych zależy, co maluch wyniesie z podróży. Składa się bowiem, że bagaż cennych doświadczeń przywiezionych z wycieczki to pochodna naszej rodzicielskiej postawy. Im dużo aktywizujemy pociechę, tym lepiej. Dzieci biorące udział w przygotowaniach do wyprawy (m.in. w pakowaniu czy w planowaniu trasy wycieczki) czują się ważne, potrzebne i kochane. Są bardziej pewne siebie i świadome tego, że są istotną częścią świata swoich rodziców.

Jak zachęcić do wyprawy

Jak odciągnąć dziecko od telewizora i zachęcić do wspólnego poznawania świata? Angażując je w przygotowanie wycieczki. To wystarcza, aby pociecha poczuła się ważna i z ochotą wyruszyła w nieznane. Od czego zacząć? Od wspólnego zaplanowania trasy wycieczki, stworzenia listy najpotrzebniejszych rzeczy czy wiązania się. I chociaż działanie ramię w ramię jest potrzebne, to często jest niewystarczające. Trzeba bowiem pamiętać, że dzieci są bacznymi obserwatorami i naśladowcami rodziców. Wasz entuzjazm ma na pociechy, Wasze negatywne emocje także. Jeśli więc pragniecie zachęcić malucha do bycia aktywnym, samu musicie się taką postawą wykazywać i- co bardzo ważne- musicie to lubić. A więc i najmłodsi pokochają bycie w podróży.

Vademecum małego podróżnika
Każdy mały wojażer powinien posiadać swój plecak (np. Plecaczek Disney Myszka Minnie Little Life dla dziewczynki lub Plecaczek Disney Myszka Miki Little Life dla chłopca ze sklepu www.babymama.pl), i w nim rzeczy, które warto mieć pod ręką. Przyda się wszystko to, co ułatwia i uprzyjemnia podróżowanie, np. mała przekąska czy coś do picia. Plecak dla dziecka nie powinien być zbyt duży. Dobrze byłoby, gdyby został wyposażony w specjalne paski bezpieczeństwa oraz specjalne miejsce na wpisanie danych opiekuna. Ważne też, by był poręczny, wygodny i funkcjonalny.

A to już wiesz?  Jak więc sprawić, by kąpiel była przyjemnością dla każdego dziecka?

Disneyowski plecaczek jest przeznaczony dla dzieci od pierwszego do 4. roku życia. Niebanalny design, funkcjonalność i komfort- oto, co wyróżnia produkty Little Life na tle innych. Plecaki są niezwykle praktyczne ? posiadają specjalny pasek bezpieczeństwa, który zabezpiecza pociechę zawsze wtedy, gdy jest to konieczne. Sprawdza się w zatłoczonych miejscach (np. na dworcach kolejowych) oraz wtedy, gdy pod opieką jednej osoby dorosłej przebywa dużo niż jeden maluch.

Plecaczek Disney Myszka Minnie Little Life-2-004-2014-06-03 _ 17_34_32-80

Plecaczek Disney Myszka Miki Little Life-1-001-2014-06-03 _ 17_34_32-80

Plecaczek Disney Myszka Miki Little Life-2-002-2014-06-03 _ 17_34_32-80

Plecaczek Disney Myszka Minnie Little Life-1-003-2014-06-03 _ 17_34_32-80

Plecaczek Disney Myszka Minnie Little Life- cena: 129,00 pln
Plecaczek Disney Myszka Miki Little Life – cena: 129,00 PLN www.babymama.pl *

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy