Ciąża i poród Wiadomości branżowe

Humana AR – mleko antyrefluksowe już w Polsce

Jakie powinno być skuteczne mleko na ulewanie? Wśród preparatów dostępnych na polskim rynku pojawił się nowy produkt Humana AR, który ma sprawdzone antyrefluksowe działanie.Refluks żołądkowo – przełykowy to

Jakie powinno być skuteczne mleko na ulewanie? Wśród preparatów dostępnych na polskim rynku pojawił się nowy produkt Humana AR, który ma sprawdzone antyrefluksowe działanie.

Refluks żołądkowo – przełykowy to częsty problem zdrowotny okresu niemowlęcego. Powodowany jest przez niedorozwój mięśnia zwieracza przełyku. To sprawia, że pokarm z żołądka cofa się do przełyku.

Mleko Humana AR (Anty Refluksowe) to mleko opracowane z myślą o niemowlętach z podwyższoną tendencją do ulewania. Jego specjalny składnik – mączka z ziaren chleba świętojańskiego gęstnieje w żołądku niemowlęcia. Pokarm jest w nim skuteczniej zatrzymywany i zmniejsza się ryzyko ulania na zewnątrz.

Ważną cechą mleka Humana AR, w porównaniu z konkurencyjnymi preparatami tego typu jest fakt, że w składzie Humana AR serwatka jest dominującym składnikiem „frakcji” mleczno-białkowej, co jeszcze bardziej przybliża to mleko do pokarmu matki. Ponadto, w badaniu przeprowadzonym w symulowanych warunkach „in vitro”, w porównaniu z konkurencyjnymi preparatami, mleko Humana AR wykazuje najkorzystniejszą i najdłużej pozostającą gęstość w żołądku, natomiast w butelce, po przyrządzeniu, ma gęstość zbliżoną do zwykłego mleka.

– „Humana jako europejski ekspert żywienia niemowląt, dostarcza rozwiązania w wielu dolegliwościach okresu niemowlęcego. Cieszymy się, że mogliśmy odpowiedzieć na oczekiwania rodziców i wprowadzić mleko Humana AR do naszego asortymentu.” – mówi Maciej Grandys – zarządzający sklepem Kidy.pl z żywnością i akcesoriami do karmienia niemowląt.

W ofercie Kidy, wśród produktów marki Humana, dostępne są również mleka modyfikowane oraz kaszki dla niemowląt ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Są to np. produkty bezglutenowe, produkty dla dzieci z rykiem alergii pokarmowej, produkty łagodzące kolki oraz ułatwiające zasypianie.

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Sklep Kidy.pl przyłączył się również do akcji Bezpieczny Wózek. Rodzice, dokonując w nim zakupu, otrzymują odblaskowe naklejki na wózek zwiększające bezpieczeństwo na drodze.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl www.humana.pl  www.verco.com.pl   www.bezpiecznywozek.pl

A to już wiesz?  Bakteriuria bezobjawowa

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy