Książka LIFESTYLE

Chłopaki-chojraki zmieniają świat na lepsze. Spotkanie z Marcinem Prokopem w Em

Data publikacji: 2018-12-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Chłopaki-chojraki zmieniają świat na lepsze. Spotkanie z Marcinem Prokopem w Em
Kategoria: Książka, LIFESTYLE

O śmiałkach, którzy walczą o to, w co wierzą, zmieniając świat na lepsze, autor opowie podczas spotkania z czytelnikami w Empiku Junior już 11 grudnia.

Chłopaki-chojraki zmieniają świat na lepsze. Spotkanie z Marcinem Prokopem w Em Książka, LIFESTYLE - O śmiałkach, którzy walczą o to, w co wierzą, zmieniając świat na lepsze, autor opowie podczas spotkania z czytelnikami w Empiku Junior już 11 grudnia.

Kim jest chojrak? To ktoś, kto nie czuje lęku przed nowymi wyzwaniami, ma odwagę być pionierem i przecierać szlaki w swojej dziedzinie. Historie spisane przez popularnego prezentera Marcina Prokopa w książce dla dzieci „Chłopaki chojraki” (Wydawnictwo Znak), przedstawiają Polaków, którzy dokonali rzeczy niemożliwych. O śmiałkach, którzy walczą o to, w co wierzą, zmieniając świat na lepsze, autor opowie podczas spotkania z czytelnikami w Empiku Junior już 11 grudnia.

 

Co łączy wybitnego kardiologa Zbigniewa Religę, gigantów przemysłu filmowego braci Warner, kierowcę rajdowego Roberta Kubicę i twórcę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka? To ludzie, którzy w zawodowym i prywatnym życiu łamali stereotypy, a w swoich dziedzinach tworzyli prawdziwe dzieła sztuki i za wszelką cenę pomagali innym. Czy ich postępowanie i nawyki mogły zatem być standardowe?

 

Na kartach książki Marcina Prokopa czytelnicy znajdą masę smaczków i ciekawostek. Dowiedzą się m.in. czego na cały regulator słuchał Zbigniew Religa, podczas prowadzenia operacji na otwartym sercu, dlaczego bracia Warner musieli sprzedać konia, zanim założyli jedną z największych wytwórni filmowych w Hollywood. Odkryją też jak doszło do tego, że Jurek Owsiak, mimo problemu z jąkaniem się, z łatwością zdołał przemówić do tysięcy ludzkich serc. Podczas spotkania autorskiego w Empiku Junior Prokop z własnej perspektywy nakreśli słuchaczom sylwetki bohaterów książki „Chłopaki chojraki”. Będzie to niezwykła szansa, by usłyszeć dziesiątki nieznanych dotąd faktów i anegdot oraz zdobyć autograf autora.

 

Marcin Prokop – dziennikarz, publicysta oraz prezenter telewizyjny. Od lat prowadzi popularne programy rozrywkowe, takie jak „Mam talent” czy „Dzień dobry TVN”.

 

11 grudnia, godz. 18:00

Empik Junior

Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Chłopaki-chojraki zmieniają świat na lepsze. Spotkanie z Marcinem Prokopem w Em Książka, LIFESTYLE - O śmiałkach, którzy walczą o to, w co wierzą, zmieniając świat na lepsze, autor opowie podczas spotkania z czytelnikami w Empiku Junior już 11 grudnia.
Hashtagi: #Książka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #lifestyle   #Uroda