LIFESTYLE Uroda

Beauty influencerka i kolejny Piękny Poniedziałek w CH Osowa

Beauty influencerka i kolejny Piękny Poniedziałek w CH Osowa
Już w najbliższy poniedziałek, 25 listopada, odbędzie się spotkanie z beauty influencerką, Pauliną Chmielewską, która podzieli sięradami w kwestiach makijażu i zero

Data publikacji: 2019-11-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Beauty influencerka i kolejny Piękny Poniedziałek w CH Osowa
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Już w najbliższy poniedziałek, 25 listopada, odbędzie się spotkanie z beauty influencerką, Pauliną Chmielewską, która podzieli sięradami w kwestiach makijażu i zero waste.

Beauty influencerka i kolejny Piękny Poniedziałek w CH Osowa LIFESTYLE, Uroda - Już w najbliższy poniedziałek, 25 listopada, odbędzie się spotkanie z beauty influencerką, Pauliną Chmielewską, która podzieli sięradami w kwestiach makijażu i zero waste.

Jesień w pełni, pogoda coraz mniej przyjemna, a CH Osowa przygotowała kolejne pielęgnacyjne propozycje dla swoich klientów w cyklu „Piękne Poniedziałki”. Już w najbliższy poniedziałek, 25 listopada, odbędzie się spotkanie z beauty influencerką, Pauliną Chmielewską, która podzieli się radami w kwestiach makijażu i zero waste.

W najbliższy poniedziałek, 25 listopada, w godzinach od 15:00 do 18:00 w CH Osowa odbędzie się spotkanie z influencerką, Pauliną Chmielewską. Paulina jest rodowitą gdańszczanką, przed którą świat beauty nie ma tajemnic. Autorka bloga urodowego www.polishblondegirl.com oraz profilu na Instagramie @polish_blonde_girl dzieli się z czytelnikami recenzjami kosmetyków do makijażu i pielęgnacji. Coraz częściej sięga również po kosmetyki polskich marek naturalnych, które poza dobrym wpływem na skórę mają za zadanie dbać o środowisko w myśl idei zero waste. 

W CH Osowa Paulina poprowadzi warsztaty z trikami urodowymi w trzech blokach: pielęgnacja, makijaż oraz eko (co godzinę inny temat). W programie m.in. tematyka makijażowa: jak dobrać podkład, rodzaje pędzli, konturowanie twarzy, oczyszczanie i pielęgnacja twarzy i dekoltu, a także zero waste i produkty eko, naturalne akcesoria do pielęgnacji oraz analiza składów produktów.

– Ze względu na porę jesienną-zimową zaproponowaliśmy naszym klientom alternatywę dla internetowych tutoriali, czyli bezpośrednie i darmowe konsultacje z profesjonalistami z dziedziny beauty. Mamy nadzieję, że dzięki temu ich pobyt w naszym centrum będzie dla nich jeszcze przyjemniejszy – dodaje Justyna Siemińska, dyrektor CH Osowa.

Dla przypomnienia: Piękne Poniedziałki to cykl cotygodniowych spotkań, podczas których w pierwszy poniedziałek miesiąca odbywają się warsztaty, a w pozostałe poniedziałki – spotkania z ekspertami marek z naszego centrum. W każdym tygodniu proponujemy inne atrakcje, upominki i sporą dawkę wiedzy zarówno dla osób dojrzałych, jak i młodych.

A to już wiesz?  Eveline Cosmetics ROYAL SPA PEDICURE ULTRAODŻYWCZY ZABIEG Z CZERWONYM WINEM

Warsztaty beauty z Pauliną Chmielewską:

25 listopada, godz. 15:00-18:00.

Blok pierwszy „Makijaż”, godz. 15:00.

Blok drugi „Pielęgnacja”, godz. 16:00.

Blok trzeci „Eko”, godz. 17:00.

 

Pełen program warsztatów na stronie www.chosowa.pl .

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Beauty influencerka i kolejny Piękny Poniedziałek w CH Osowa LIFESTYLE, Uroda - Już w najbliższy poniedziałek, 25 listopada, odbędzie się spotkanie z beauty influencerką, Pauliną Chmielewską, która podzieli sięradami w kwestiach makijażu i zero waste.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy