Ciąża i poród Wiadomości branżowe

Woda dla niemowląt ? jaka najlepsza na upały ?

Woda dla niemowląt ? jaka najlepsza na upały ?
Wszystkie produkty podawane niemowlętom powinny być dostosowane do ich wieku. Dotyczy to również wody do picia.Nawadnianie niemowląt w upały jest ważne. Pomoże uniknąć udaru cieplnego i przegrzania organizmu. W przypadku karmienia

Wszystkie produkty podawane niemowlętom powinny być dostosowane do ich wieku. Dotyczy to również wody do picia.

Nawadnianie niemowląt w upały jest ważne. Pomoże uniknąć udaru cieplnego i przegrzania organizmu. W przypadku karmienia piersią, pragnienie niemowlęcia najlepiej gasi mleko, które wypływa na początku karmienia. Natomiast maluszki karmione butelką, powinny dostawać odpowiednią wodę dla niemowląt.

Woda dla niemowląt od pierwszych dni życia
Bardzo wrażliwy organizm małego dziecka, a w szczególności jego nerki, nie są przygotowane na obciążenie, jakim byłaby woda o wysokiej, a nawet średniej zawartości składników mineralnych. Dlatego specjaliści zalecają, aby dla niemowląt wybierać zawsze wodę nisko zmineralizowaną – z małą zawartością sodu i azotanów. Taka jest właśnie Humana woda dla niemowląt, którą można podawać dzieciom od pierwszych dni życia.

Woda odpowiednia dla małych dzieci
– „Z wody dla niemowląt Humana, usuwane są niepożądane składniki, jak np. metale ciężkie, azotany i bakterie. Ponadto, jej „twardość” ma odpowiedni, zalecany poziom. Dzięki temu uzyskuje się wodę o całkowicie neutralnym smaku i zapachu oraz stałym składzie odpowiednim dla dzieci.” – mówi Monika Gąska, Group Brand Manager. Woda Humana to również produkt, który zdobył zaufanie mam i jest polecany przez Baby Concierge z Witaj Ludziku.

Humana woda dla niemowląt – promocja w letnie upały
Humana Woda dla niemowląt jest wygodna zwłaszcza na letnie upały. Nie wymaga przegotowania, ponieważ jest sterylnie czysta, a jej opakowanie daje możliwość wielokrotnego zamykania. Może także służyć do przyrządzania mleka, kaszek i herbatek dla niemowląt.

Humana woda dla niemowląt w opakowaniu 1,5 l oraz w opakowaniu zbiorczym 8 x 1,5 l jest dostępna w e – sklepie Kidy.pl. Z okazji upałów woda Humana w dużym opakowaniu została objęta promocją. Sprawdź w Kidy.pl

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

A to już wiesz?  Spy Shop: Polaków sposoby na zdradę

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Sklep Kidy.pl przyłączył się również do akcji Bezpieczny Wózek. Rodzice, dokonując w nim zakupu, otrzymują odblaskowe naklejki na wózek zwiększające bezpieczeństwo na drodze.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl www.humana.pl  www.verco.com.pl   www.bezpiecznywozek.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy