Niezbędnik malucha ? co zawsze warto mieć pod ręką?

Niezbędnik malucha ? co zawsze warto mieć pod ręką?

Kompletowanie wyprawki dla nowonarodzonego dziecka kosztuje naprawdę sporo zachodu. Rodzice z całych sił pragną, aby noworodkowi niczego nie zabrakło, gdy będzie już na świecie. W rzeczywistości, w pierwszych miesiącach życia niemowlęcia rodzicom najwięcej czasu zajmują zabiegi higieniczno ? kosmetyczne. Przewijanie, kąpiel, obcinanie paznokci, czesanie, kremowanie, nacieranie oliwką. Dlatego zawsze w pogotowiu powinniście mieć:

pieluszki jednorazowe lub wielorazowe
mydełko lub płyn do kąpieli (ważne, żeby był odpowiedni dla dzieci od pierwszego dnia życia)
krem przeciw odparzeniom
chusteczki nawilżane oraz chusteczki higieniczne
nożyczki lub cążki dla dzieci
mięciutką szczotkę
płatki kosmetyczne

Przyda się organizer

Tak naprawdę Twojemu dziecku potrzebne będą jeszcze inne akcesoria i zabawki, ale te, które tu wymieniliśmy powinnaś mieć zawsze blisko siebie. Nie chowaj ich w czeluściach szafy czy komody, gdyż będziesz ich często używać. Nurkowanie w głębinach, w poszukiwaniu kremu lub pieluchy przysporzy tylko dodatkowego płaczu i będzie stresować Ciebie oraz dziecko. Dla rodziców przede wszystkim liczą się czas oraz komfort, dlatego warto ułatwiać sobie życie. Pomyśl nad praktycznym rozwiązaniem typu organizer, w którym będziesz przechowywała najpotrzebniejsze przedmioty. Pudełko lub szuflada będą niepraktyczne, gdyż nie dasz rady utrzymać w nich porządku, a poza tym stracisz masę czasu na ciągłe szukanie. Zobacz ile skorzystasz. Przenośny organizer, to świetny pomysł dla rodziców, gdyż wszystko będzie poukładane oraz zawsze pod ręką. W razie potrzeby zabierasz organizer do łazienki czy pokoju. Nie musisz nosić każdej rzeczy oddzielnie.

Opanuj chaos w dziecięcych rzeczach

Jeśli jeszcze nie masz upatrzonego, zastawów się nad propozycją marki Beaba, która oferuje elegancki i praktyczny organizer na pieluszki i akcesoria. Organizer możesz obejrzeć w sklepie www.babymama.pl. Organizer Beaba został tak przygotowany, żebyś mogła w nim pochować różne dziecięce przedmioty, w tym pieluszki, nożyczki, czy kremy. Z łatwością opanujesz chaos w dziecięcych rzeczach. Oprócz kieszonek zwróć uwagę na wygodne uchwyty oraz wodoodporny materiał, który ułatwi Ci czyszczenie. Także włóż do organizera wszystkie niezbędne akcesoria i ciesz się wygodą podczas opieki nad swoim maluchem.
Organizer na pieluszki i akcesoria Beaba cena: 155 pln www.babymama.pl

Authors

Related posts

Top