Ciąża i poród Wiadomości branżowe

Nowa oferta Auchan pt. ?Księga zabawek?

Nowa oferta Auchan pt. ?Księga zabawek?
Ogromny  wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku! Już od początku listopada nowa oferta ZABAWKI w Auchan. Listopad to doskonały czas na rozpoczęcie poszukiwań i zakup prezentów dla dzieci. Już od 5 listopada Auchan  wychodzi do swoich

Ogromny  wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku! Już od początku listopada nowa oferta ZABAWKI w Auchan.

Listopad to doskonały czas na rozpoczęcie poszukiwań i zakup prezentów dla dzieci. Już od 5 listopada Auchan  wychodzi do swoich klientów z nowym katalogiem ?Księga Zabawek.? Oferta Auchan obowiązywać będzie do 2 grudnia 2012 r. Na 24 stronach katalogu  znaleźć będzie można ponad 200 artykułów, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szukający prezentów dla najmłodszych, do 3 roku życia, będą mieli szeroki wybór grzechotek, zabawek muzycznych i interaktywnych. Auchan przygotowało promocje na lalki, bobasy oraz popularne koniki Pony, a także na wiele modeli samochodów i robotów, około 36 pozycji w promocyjnej cenie. W katalogu znaleźć będzie można również zabawki edukacyjne, książeczki, audiobooki, gry, klocki i układanki, a także akcesoria sportowe i muzyczne.

Katalog ?Księga zabawek? został przygotowany zgodnie z oczekiwaniami klientów sieci. To szeroka oferta umożliwiająca duży wybór i zakup artykułów w przystępnej cenie, a także dobre przygotowanie do nadchodzącego miesiąca prezentów grudnia.

 

A to już wiesz?  Jaki posiłek do tornistra? Odpowiednia dieta to sposób na trudności w szkole!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy