Innowacja w łagodzeniu kolki niemowlęcej ? Humana AntiColic

Nowe rozwiązanie w łagodzeniu zaburzeń trawiennych niemowląt to specjalna mieszanka spożywcza. Humana AntiColic - pierwszy tego typu produkt na polskim rynku, pomoże zmniejszyć lub nawet usunąć ból z powodu kolki, ogranicza zaparcia i wzdęcia.

Rewelacyjny preparat Humana AntiColic dostępny jest w sprzedaży internetowej w bezpiecznym e-sklepie z żywnością i akcesoriami dla niemowląt Kidy.pl. Co ważne, Kidy.pl gwarantuje szybką dostawę i stały dostęp do produktu.

Sposób na kolkę u niemowląt

Wielu rodziców szuka skutecznego sposobu na kolkę. Humana AntiColic działa, gdyż w swoim składzie zawiera oryginalną strukturę lipidów z wysokim udziałem kwasu palmitynowego w pozycji ß, dokładnie takiej, jak w mleku matki. A to jest ?sposób natury? na przeciwdziałanie zaparciom i kolkom.

Lipidy te, w odróżnieniu od większości mieszanek do żywienia niemowląt, to specjalnie zmienione tłuszcze mleczne (zwierzęce), a nie roślinne. Zostały one opracowane i są pozyskiwane w oryginalnej technologii, opatentowanej przez producenta.

Humana AntiColic na problemy trawienne niemowląt

Humana AntiColic jest bardzo dobrze tolerowana, smaczna i zawiera wszystkie składniki potrzebne do zdrowego rozwoju. Ważną funkcją tej specjalistycznej mieszanki jest zwiększenie wchłaniania wapnia z przewodu pokarmowego.


- ?Humana AntiColic łagodzi objawy kolki, ponieważ  przeciwdziała zaparciom - rozdrobnione białko jest lekkostrawne, co działa rozluźniająco na stolec. Niższa niż w w tradycyjnych mlekach dla niemowląt zawartość laktozy sprawia, że rzadziej dochodzi także do wzdęć.? ? mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.


W Kidy.pl dostępne są również inne mieszanki specjalnego przeznaczenia do żywienia niemowląt.

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ? mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown's  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl www.humana.pl  www.verco.com.pl  

Authors
Tags , , , , ,

Related posts

Top