Baby shower – święto przyszłej mamy

Już za kilka tygodni zostaniesz mamą? Nerwowo odliczasz tygodnie, jakie zostały Ci do porodu? Oderwij się na moment od rzeczywistości, zostaw z boku kompletowanie torby do szpitala i daj się unieść magii baby shower!
Zapożyczaj dobry zwyczaj
Tradycja imprez baby shower przyszła do nas zza oceanu. To właśnie w Stanach Zjednoczonych zrodził się zwyczaj świętowania na cześć przyszłej mamy i jej nienarodzonego maleństwa. Cel był jeden ? uświadomienie ciężarnej, że ma przyjaciół, na których zawsze można liczyć. I chociaż dziś baby shower to przede wszystkim dobra zabawa, moc atrakcji oraz ?prysznic? podarunków dla mamy i malucha, to jednak nie zapominajmy o emocjonalnym wymiarze imprezy. Jest to wyjątkowa okazja do spotkania z najbliższymi i przyjaciółmi, demonstracja wsparcia i serdeczności dla kobiety spodziewającej się potomka i jasny przekaz ? pomożemy?
Przyjęcie inne niż wszystkie
Baby shower ma w Polsce coraz większe grono fanek. I trudno się temu dziwić. To impreza inna niż wszystkie. To wyjątkowy czas spędzany przez przyszłą mamę w gronie najbliższych przyjaciółek, przy akompaniamencie piosenek z lat dziecinnych, okraszony wspomnieniami, ale także i ? kolorowymi dekoracjami, przezabawnymi grami, quizami, wróżbami, kalamburami, pysznym jedzeniem, przepysznym ( i pomysłowym) tortem i toną podarków dla mamy i bobasa!
Prezentów moc
Nie ma udanego przyjęcia baby shower bez prezentów. Podarunki na cześć przyszłej mamy i maluszka to bardzo ważna część tradycji. Wybierając upominek na baby shower, kieruj się zasadą ? musi być niebanalnie. Torty pieluszkowe, różnokolorowe torty z ubranek, bukiety z ubranek dla maluszka, kocyki z imieniem bobasa ? to zaledwie część możliwości
O tym, jak przygotować imprezę baby-shower i o tym co warto podarować przyszłej mamie przeczytacie na www.baby-shower.pl

Authors
Tags , ,

Related posts

Top