Ciąża i poród Wiadomości branżowe

Antykolorowanka ? kreatywna zabawy dla dzieci

Nibylandia – internetowa księgarnia z książkami, filmami i prezentami dla dzieci zachęca do zabawy Antykolorowanką. Antykolorowanki w przeciwieństwie do klasycznych kolorowanek rozwijają nie tylko umiejętności wypełniania kolorami konturów rysunku, ale pozwalają dzieciom rozwijać wyobraźnię – uzupełniać ilustracje zgodnie z własnym pomysłem. Zyskują coraz większe zainteresowanie zarówno wśród najmłodszych, jak i wśród rodziców. Antykolorowanki Nibylandii – autorski pomysł właścicieli księgarni, można ściągnąć ze strony sklepu bezpłatnie.

Rysowanie i kolorowanie to jedna z ulubionych dziecięcych zabaw. Wszyscy dorośli pamiętają kolorowanki, na których z zacięciem ćwiczyli umiejętność precyzyjnego uzupełniania rysunków kolorami równo od kreski do kreski. W Antykolorowankach dzieci maja szansę rozwijania wyobraźni, a nie tylko umiejętności mechanicznego wypełniania konturów z góry zaproponowanych obrazków. W Antykolorowance wyobraźnia nie jest niczym ograniczona, nie ma żadnych sztywnych granic. Dziecko może dokończyć rysunek zgodnie z własnym pomysłem lub zasugerować się towarzyszącą rysunkowi zagadką.

Antykolorowanka rozwija dziecięcą wyobraźnię ucząc zagospodarowywania przestrzeni rysunku, pokazując, że każdy rysunek można wykorzystać wielokrotnie i że każde dziecko, a nawet rodzic, może go dokończyć w inny, kreatywny sposób.

Antykolorowanki Nibylandii Volume 1 można ściągnąć ze strony www.nibylandiasklep.pl zupełnie za darmo. Wystarczy je wydrukować i zacząć zabawę z dziećmi. W przygotowaniu są również Antykolorowanki Nibylandii Volume 2.

Nibylandia to księgarnia internetowa oferująca szarooki wybór starannie wyselekcjonowanych książek, zarówno tych tradycyjnych jak i audiobooków, filmów i prezentów dla dzieci. Sklep współpracuje z najlepszymi wydawnictwami oraz ekspertami z dziedziny wychowania i psychologii dziecięcej. To miejsce z książką dopasowaną do potrzeb edukacyjnych i psychicznych dzieci w wieku od 1 do 13 roku życia. Zeszyty z Antykolorowankami to autorski pomysł właścicieli księgarni. Oprócz bezpłatnych Antykolorowanek Nibylandii księgarnia oferuje również pozycje książkowe z najbardziej znanymi i polecanymi antykolorowankami polskich i zagranicznych autorów. www.nibylandiasklep.pl

hastagi na stronie:

#waga kolorowanka #zabawy dla dzieci chomikuj

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #kszo   #nie   #od   #omega 3   #oraz   #pami   #ponad   #roku   #równie   #spos   #tym